Opal Taşı Kolye

Opal Taşı Kolye

Opal kolye ucu son zamanlarda popüler bir aksesuar haline gelmiştir. Bu kolyelerin insan vücudu üzerinde birçok faydası vardır. Opal taşlı kolye, enerji merkezlerinin (çakraların) dengelenmesine yardımcı olur ve sinir sistemini sakinleştirici bir etkiye sahiptir.

Opal taşlı kolyeler, genellikle boynun yakınında tutulduğu için, bu faydaları özellikle daha fazla hissettirir. Taşıyıcıların stresle başa çıkmalarına yardımcı olur ve enerjik bir denge sağlar.

Opal Taşı Kolye Faydaları

Opal taşı kolyeler, enerji dengelemesi sağlama özelliği ile bilinir. Negatif enerjileri ve stresi azaltarak sakinleştirici etkisi vardır. Aynı zamanda yaratıcılığı arttırdığı düşünülmekte ve sevgi bağlarını güçlendirdiği söylenmektedir. Bu faydalarının yanı sıra, opal taşlı kolyelerin zihni açma, odaklanma yeteneğini arttırma, bağışıklık sistemini güçlendirme ve kemiklerin sağlıklı kalmasına yardımcı olma gibi diğer faydaları da vardır.

Öfkelilik halini yatıştırır, göz sağlığı için çok iyi geldiği bilinir, duygular ve akıl konusunda bütünlük sağladığı söylenir. Kendinize güvenmenizi sağlar ve iyi huylar edinmenizi kötü huylardan kurtulmanızı sağlar. Kendini doğru ifade etmeniz konusunda özgürleştirir. Kendi benliğiniz kendi kurallarınızı edinmenizi sağlayacak bir taştır.

Opal Taşı Nasıl Kullanılır

Opal kolye ucu, meditasyon sırasında kullanıldığında zihni ve bedeni uyumluya getirdiği de kaydedilmiştir. Meditasyon sırasında taşın tutulması veya vücudun belirli bir noktasına yerleştirilmesi, meditasyon deneyimini daha derinleştirerek yeniden bağlantı kurmaya yardımcı olabilir.

Opal Taşı Kolye Fiyatları

Opal taşı kolye fiyatları, birçok farklı faktöre bağlı olarak değişmektedir.

Opal taşı kolye fiyatları, taşın işçiliğine, boyutuna ve takıda kullanılan diğer malzemelere bağlı olarak değişiklik gösterir. Bazen, kolye modellerinde diğer değerli taşlar veya metaller kullanarak fiyatlarını artırabilir.

Opal taşı kolye arayışında olanlar, sitemize göz gezdirip detaylı bilgi sahibi olarak kendine uygun opal taşı kolye kolaylıkla seçebilir. Ayrıyeten çevreniz için sıradanlaşmış hediyelerden bıktıysanız o zaman en doğalından ve şifa yayan opal taşını hediye olarak seçebilirsiniz her cinsiyete yaşa hitap edebilen pek çok seçeneğimiz sitemizde mevcuttur. Detaylı bilgi edinmek için sitemize göz atabilir kendiniz ve dostlarınız için en doğru opal taşlı kolye seçebilirsiniz.