Sugulit Masaj Taşı

Sugulit Masaj Taşı

Sugulit yüz masaj taşı, mor, pembemsi ve turuncu çizgili bir taştır. Asimetrik ve asimetrik formda bulunur. Kristal, mineraller ve magmatik kayaların bir karışımıdır. Ayrıca, sugulit masaj taşı; negatif enerjileri alır ve pozitif enerjileri yükseltir. Bu özellikleri sayesinde sugulit rolller masaj taşı, fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlık için oldukça etkilidir. Sugulit masaj taşı, manevi aşkı temsil eden, günümüzün ‘’aşk taşı’’dır. Görüş açınızı zihninizi açar naif bir şekilde hizaya getirir. Ruhsal farkındalığı arttırır, kanallık yeteneğini geliştirir.

Sugulit Taşı Özellikleri

Sugulit yüz masaj taşı meditasyon ve duygusal dinginlik gibi uygulamalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Sugulit doğal taş yüz masaj aleti masaj taşı ayrıca, duygusal travmaların iyileştirilmesine yardımcı olur ve iç huzurun sağlanmasını destekler.

Sugulit Masaj Taşı Kullanımı

Sugulit masaj taşı, taşın uygun sıcaklıkta ısıtılması ve cildin uygun şekilde yağlanmasıyla başlar. Bu taş cilde hafifçe sürülür ve masaj uygulaması belirli bir ritimde gerçekleştirilir. Bu masaj, fiziksel rahatsızlıkların çözülmesine ve ruhsal dengeye yardımcı olmak için yapılır. Sugulit roller masaj taşı masajı yapmanın diğer bir yolu ise, taşı doğrudan cilt üzerinde kullanarak yavaşça dairesel hareketlerle masaj yapmaktır. Bu masaj, vücudunuzu rahatlatır ve sizi zinde hissettirir.

Sugulit Roller Masaj Taşı Faydaları

Sugulit yüz masaj taşı birçok faydası vardır. Masaj, stresi azaltmaya, enerji seviyesini artırmaya, endorfin salgısını artırmaya, kaslarda gevşemeye ve kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Ayrıca, sugulit doğal taş yüz masaj aleti masaj taşı bağışıklığı güçlendirir, hücre yenilenmesini hızlandırır ve uyku kalitesini artırır. Bu sayede vücut fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak daha iyi bir duruma gelir. Sugulit masaj taşı düzenli yapıldığında bu faydalar daha da artabilir. Her tonda taşın kendine has özellikleri bulunmaktadır. Açık renk hayalleri, koyu renk azminizi korur. 

Sugulit Masaj Taşı Fiyatları

Hem kişisel kullanım hem de profesyonel terapi amaçlı kullanımlar için sitemize bakabilirsiniz. Sugulit roller masaj taşı fiyatları, taşın çeşidine, boyutuna ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Taşın kalitesi ve boyutu fiyat belirlemede önemli bir etkendir.