Sugulit Taşı Hayat Ağacı

Sugulit Taşı Hayat Ağacı

Sugulit taşı en önemli faydası, zihinsel ve duygusal faydalar sağlamasıdır. Bohem takılardan lüks ve şık tasarımlara varıncaya dek, Sugulit taşı hayat ağacının kullanım alanı geniştir.  Sugulit taşı siklosilikat mineral çeşitlerinden biridir. 

Tevazuyu arttıran bir taştır. Zihnin açılmasını sağlar işte okulda sınavda yaşadığınız gerginliği alır zihin açıklığı verir.çocuğunuza çevrenize sevdiklerinize hediye edebilir başarı yolunda ilerlemesine vesile olabilirsiniz. Sevgi ve şevkat duygusunun arttmasına yardımcı olur. Hastalıkların erken iyileşmesine yardımcı olur. İçerisinde barındırdığı mineraller ve enerjisinyle kişiye huzur ve rahatlama veren bir taştır.Motor nöron hastalığının tedavisinde kullanılan bir doğal taştır. Çocukların ve gençlerin ruhsal gelişimine yardımcı olur. Vücutta bulunan salgı bezlerini koruyarak düzenli şekilde çalışmasına yardımcı olur.Mineral oranı oldukça yüksek olan bir doğal taştır. 

Sugulit Taşı Hayat Ağacı Faydaları

Sugulit taşının hayat ağacı formunda kullanımı birçok fayda sağlar. Fiziksel olarak, stresi azaltır ve enerjiyi artırır. Zihinsel olarak, zihinsel netliği artırır ve duyusal olarak, pozitif bir atmosfer yaratır. Ayrıca, taşın elektromanyetik radyasyonu emdiği ve böylece uyku kalitesini artırdığı bilinmektedir. Bu taş, kalp sağlığını da korur ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

Sugulit taşı hayat ağacı otizmli hastalara destek sağladığına inanılır. Alerji, astım ve anemi için yararlı olduğu ileri sürülmektedir. Travma sonrası stres bozukluğu, şizofreni ve paranoya için faydalı olduğu kabul edilir.

Sugulit Taşının Kullanım Alanları

Sugulit taşı, hayat ağacı formunda ev, ofis ve diğer işletmelerde dekoratif bir obje olarak kullanılabilir. Bunun yanı sıra, taşın enerjilerinden yararlanmak isteyenler tarafından meditasyon ve yoga uygulamaları sırasında kullanılabilmektedir. Ayrıca, Sugulit taşı hayat ağacı, çocuk odaları veya uyku odaları gibi enerji alışverişinin yoğun olduğu odalarda da kullanılabilir. Taşın beraberinde getirdiği doğal enerji, odadaki atmosferi olumlu yönde etkileyerek, kişinin iç huzurunu arttırır.

Sugulit Taşı Hayat Ağacı Fiyatları

Sugulit taşı, farklı boyutlarda ve işçiliklerde satılır. kendinize hediye olarak sugulit doğal taşı hayatınızın her alanında yerleştirebilirsiniz. Sadece kendiniz için değil sevdiklerinizin huzuru için alabilirsiniz, sevdiklerinizin sağlığı için sugulit taşı hediye edebilirsiniz.