Sugulit Taşı Bileklik

Aşkın Taşı, İyileştirici Sugulit Taşı Bileklik

Metafizik alanında oldukça etkili olan Sugulit taşı aynı zamanda kişinin yaşamına aşkı ve sevgiyi de çeken bir doğal taş türüdür. İlişkiler üzerinde güçlü iyileştirici etkisi bulunan Sugulit taşının güçlü şifalarından tam olarak yararlanmak isteyen kişiler Sugulit taşından yapılmış olan aksesuarları tercih ederek taşın enerjisini her daim üzerinde taşıyabilir.

Japonya’da oldukça fazla bulunan Sugulit taşı, iyi ve olumlu enerjilere izin verilmesi için kullanılır. Özellikle Asya kıtasında fazla bilinen bir taştır.

Sugulit Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Sugulit taşından oluşan bileklik veya farklı bir aksesuar kullanmak kişinin kendi değerinin farkına varmasına ve aynı zamanda kendini sevmesine, özgüveninin yükselmesini sağlayacaktır. Bu nedenle bu doğal taştan yapılmış olan takıları kullanmak her zaman taşın şifasından tam olarak yararlanılmasını sağlar. Sugulit taşlı bileklik kullanmanın kişilere sağladığı faydalar şöyledir:

  • Sinir sistemi üzerinde olumlu etkileri olan bir taş türüdür.
  • Paranoya, kaygı ve endişe gibi ruh hallerinden kişinin uzaklaşmasını sağlar.
  • Otizm için olumlu etkileri bulunur.
  • Uykusuzluk durumunu ortadan kaldırır.
  • Kişinin ruhsal ve manevi sıkıntıları gidermede etkili olan Sugulit taşı kişide pozitif bir bakış açısının gelişmesini sağlar.
  • Birtakım zararlı virüs ve bakterilerle savaşılmasında etkilidir.
  • Kişinin çaresiz hissettiği her türlü durumun sonlandırılmasını sağlar.

Sugulit taşı kullanılması durumunda kişinin yaşamında birçok tıkalı olan noktanın açılmasını sağlar ve fiziksel ruhsal sıkıntıların aşılmasında şifalı olan bir taştır.

Sugulit Taşı Bileklik Modelleri

Sugulit taşından oluşan kolye ve bileklik gibi takıları kullanmanız yaşamınızda meydana gelecek olan güzelliklere kapı açar. Sugulit taşı bileklik modelleri ile yaşamınıza denge ve huzur getirebilirsiniz. Ayrıca birçok hastalığın tedavisinde de bu taşın olumlu etkilerinden yararlanılır.

Sugulit taşı bileklik modellerinin üretiminde hiçbir şekilde metal aksam kullanılmamıştır. Ayrıca doğal taşlardan oluşan bileklik modelleri 8 milim olacak şekilde kalın, esnek misina ile hazırlanmaktadır.

Sugulit Taşı Bileklik Fiyatı

Sugulit taşı bileklik fiyatı bileklikte kullanılan taşın miktarına, taşın kalitesi ve özelliklerine göre belirlenmektedir. Doğal taş Sugulit bileklikler uzun ömürlü kullanılacak malzemelerle tasarlanmıştır.