Zümrüt Taşı Bileklik

Huzur, Sadakat Ve Mutluluk Taşı Olan; Zümrüt Taşı Bileklik

Efsanelerin taşı olan Zümrüt, özellikle 55. evlilik yıldönümlerinde evli çiftlerin birbirlerine hediye etmek istedikleri bir taştır. Zümrüt rengi yeşil olması sebebiyle geçmiş dönemlerde yağmurun yağmasına sebep olan bir taş olarak algılanır ve öyle bir inanç gelişmişti. Zümrüt taşı genel manada mayıs ayında doğan kişilerin taşı olarak bilinir. Zümrüt taşından en fazla mücevher yapımında faydalanılır.

Kadınların en sevdiği takıların başında Zümrüt taşından oluşturulan takı ve mücevherler gelir. Yeşil ve göz alıcı parlaklığa sahip olan Zümrüt taşı, oldukça değerlidir.

Zümrüt Taşı Bilekliğin Faydaları Nelerdir?

Kalp ve alın çakralarında oluşan tıkanıklıklarına şifalı gelen Zümrüt taşı, bu nedenle aksesuar olarak fazlaca tercih edilir. Zümrüt taşlı bileklik satın alarak sizlerde taşın şifasından yararlanabilirsiniz. Zümrüt taşı bilekliğin faydaları şöyledir:

  • Zümrüt taşı kişinin aile ve arkadaşlık bağlarını kuvvetlendirir.
  • Sadakat duygusunu geliştiren bir taştır.
  • Kişiye başarılı olma arzusunu aşılar ve yaşam sevinci verir.
  • Bağışıklık sistemini şifalandırır.
  • Kişiye sevgi ve aşk duygularını aşılar.
  • Kalbi, akciğeri hastalıklardan korur.
  • Kişiyi yetersizlik duygusundan uzaklaştırır, özgüven verir.

Bu şekilde yararlarından faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka yaşam alanlarında zümrüt taşını bulundurmaları gerekir. Elbette bu taştan oluşturulmuş kolye, bileklik gibi takıları her daim üzerinde bulundurmak taştan alınacak olan şifayı arttıracaktır.

Zümrüt Taşı Bileklik Modelleri

Zümrüt taşı etkisinin tam olarak hissedilmesi için bu taşı sürekli olarak teninizle temasına özen göstermelisiniz. Zümrüt taşı kalp çakrasını çalıştıran bir taş olması nedeniyle kişinin kalbini kötü ve olumsuz enerjilerden temizler ve aurayı berraklaştırır. Zümrüt taşı bileklik modelleri genellikle farklı taşlarla birlikte oluşturulmuştur. Lakin sadece Zümrüt taşından yapılan bileklikleri de tercih edebilirsiniz.

Zümrüt taşı bileklik türlerinin bağlantı kısmında metal aksam kullanılmamıştır. Ayrıca tüm kullanıcıların bileğiyle uyum sağlayacak şekilde 8 milim kalın, esnek misinayla tasarlanmıştır.

Zümrüt Taşı Bileklik Fiyatı

Zümrüt taşı bileklik fiyatı genellikle Zümrüt taşının kalitesi, kullanılan taşın miktarı, özellikleri ve değeri gibi etkenler kullanılarak belirlenmektedir.